landing holland codes

baner exam online hanland 1

تست هالند : تست رغبت سنج شغلی

با انتخاب برنامه حرفه‌ای یا تحصیلی که متناسب با کد تست شخصیت شناسی هالند شماست، یک گام حیاتی برای رفاه شغلی و رضایت شغلی و حتی نمرات دانشگاهی و فارغ‌التحصیلی برمی‌دارید.

شما دلتان می‌خواهد که وقتی کسی از شما سوال کرد “آیا کاری که الان انجام می‌دهید دوست دارید؟”، شما در جواب بگویید “بله”. زمانی که شما به این سوال صادقانه بله گفتید یعنی رفاه شغلی دارید.

تست هالند بهترین نظریه شناخته شده برای این کار است و به طور گسترده تحقیقاتی در تمام کشورهای جهان روی آن انجام شده است. برای همین است که حرفه‌ای‌های منابع انسانی از اهمیت آن باخبرند.

درک این نظریه و استفاده از ارزیابی دقیق تست هالند مانند کشف کلیدی حرفه ای است که به شما کمک خواهد کرد برنامه‌های شغلی و برنامه‌های آموزشی مناسب خود را پیدا کنید  و شما را در مسیر موفقیت شغلی قرار می‌دهد.

هدایت تحصیلی

نظریه رغبت سنج شغلی هالند

در جامعه، مردم یکی از شش نوع شخصیت واقعگرا، جستجوگر، هنری، اجتماعی، متهور، قراردادی هستند که این شش نوع شخصیت به صورت RIASEC نشان می‌دهند که به کد هالند معروف هستند. افراد دارای شخصیت مشابه هم محیط کاری خود را متناسب با شخصیت خودشان می‌سازند. به عنوان مثال زمانی که افراد هنری(A) با هم در یک کار مشابه قرار می‌گیرند، محیط کاری متناسب با خودشان یعنی محیطی پر از تفکرات خلاق و هنری را به وجود می‌آورند. افراد به دنبال محیط‌هایی هستند که می‌توانند از مهارت‌ها و توانایی‌های خود به بهترین وجه استفاده کنند و ارزش‌ها و نگرش‌های خود را بیان کنند.

هالند

وقتی شما کاری را که دوست دارید انجام می دهید از انجام آن لذت می برید! تست هالند برای همین ساخته شده تا با ۶ کد اصلی مدل شخصیتی شما را مشخص کند و با استفاده از آن شغل های مناسب خود را انتخاب کنید. بدون نگرانی از اینکه مهارت لازم برای هر شغل یا سرمایه لازم را دارید(فقط از روی علایق شخصی) به سوالات پاسخ دهید.آزمون آنلاین هالند رو بدید و شغل مناسب خودتون رو پیدا کنید.

انتخاب هوشمندانه وقتی امکان پذیر است که شما به عنوان فرد تصمیم گیرنده اطلاعاتی کافی در مورد خود داشته باشید.

تست رغبت سنج هالند به شما کمک میکند تا اطلاعات کافی در مورد انتخاب هر چه بهتر خود در اختیار داشته باشید