درباره ما

Elearn sch logo1

آموزش آنلاین متوسطه (learnsch) چیست؟

آموزش آنلاین، یادگیری برنامه ریزی شده ای است که در آن معمولاً یادگیری و آموزش در محیط های جدا از هم صورت می گیرند. به همین دلیل آموزش آنلاین، به تکنولوژی های ارتباطی و نهادی برای طراحی و برنامه ریزی آموزش نیازمند است. یادگیری آنلاین فقط بر روی نیاز های یاد گیرنده برای رابطه با مدرس تمرکز می کند، درحالی که آموزش آنلاین باید شامل دو طرف ارتباط، یعنی مدرس و یاد گیرنده باشد.

 

تاریخچه آموزش آنلاین متوسطه (learnsch)

با بهره گیری و تلفیق تجربه و تکنولوژی در امر آموزش ، بر آن شدیم تا بستری فراهم کنیم برای تمامی اقشار جامعه ، تا بتوانند بهره یکسان از آموزش ببرنند برای همین از معلمان برچسته کشور در امر آموزش استفاده کردیم .

marahel kharid 1

نحوه کارکرد آموزش آنلاین متوسطه (learnsch)

خدمات ارائه شده در آموزش آنلاین متوسطه را می توان به دو دسته اصلی تقسیم بندی کرد. مطالب و آموزشهای متنی که به صورت رایگان در اختیار عزیزان قرار گرفته است.

دسته دیگر خدمات آموزشی آموزش آنلاین متوسط فیلم های آموزشی، پاورپوینت ها و نمونه سوالاتی هستند که بر اساس پایه های مختلف و ترم بندی شده ،‌ در دسته های مختلفی در اختیار عزیزان قرار گرفته است. این دسته از خدمات آموزش آنلاین متوسطه به دو شکل رایگان و غیر رایگان عرضه می شوند.

دانش آموزان و دانشجویان می توانند با خواندن درسنامه های رایگان به اصل دروس مسلط شوند. سپس با حل نمونه سوالات رایگان موجود در سایت به دروس تسلط بهتری پیدا کرده و سپس در ادامه با تهیه پاسخ نامه های سوالات، پاسخ های خود را تصحیح نمایند.

 

مزیت آموزش آنلاین متوسطه (learnsch)

وجود فیلم های آموزشی و درسنامه هایی طبقه بندی شده که به پشتوانه تجربیات معلمان برچسته کشور مختلف تهران جمع آوری شده اند را می توان نقطه قوت آموزش آنلاین متوسط دانست. در ادامه با بهره مندی از پاورپوینت ها ، نمونه سوالات و سایر درسنامه های رایگان به تسلطی که پیدا می شود افزود.

کارآفرینی در آموزش آنلاین متوسطه (learnsch)

ما با آغوش باز از معلمان و اساتید محترم در مقاطع مختلف تحصیلی و دانشگاهی برای تهیه درسنامه ها ، فیلم های آموزشی ، پاورپوینت و نمونه سوالات جدید استقبال می کند. برای دریافت اطلاعات بیشتر به بخش همکاری با ما مراجعه فرمایید.

خرید از آموزش آنلاین متوسطه (learnsch)

آموزش آنلاین متوسطه دارای نماد اعتماد الکترونیکی (ای نماد) و همچنین درگاه پرداخت امن از زرین پال می باشد.